Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites

lip 4

Warto zobaczyć jak plaża służy turystom do spacerów i jazdy na rowerze. Otóż w Mielnie znaleźć można wiele tras spacerowych i rowerowych przebiegających  przez teren plaży i brzegu morza Bałtyckiego. Więcej emocji dostarcza także jazda konno po plaży ( próbowałam tego sportu i na prawdę konne zawirowania nad morzem są super). Jeśli chodzi o noclegi to w Mielnie jest wiele ofert pensjonatów, domków agroturystycznych znaleźć je można na portalu Mielno noclegi. Polecić wam mogę szlaki takie jak:

  • Szlak nadmorski to czerwony szlak pieszy, prowadzi przez tereny nadmorskie i plaże. Na terenie gminy Mielno biegnie przez następujące miejscowości: Pleśna – Gąski Latarnia – Sarbinowo – Chłopy – Mielno – Unieście – Łazy – Dąbki.
  • Szlak rowerowy nadmorski czerwony,  ma długość 45 kilometrów. Przebiega pasem nadmorskim i południowym brzegiem jeziora Jamno.
  • Dla tych, którzy lubią piesze wędrówki mogę polecić aleję lipową prowadzącą z Mielna do Mielenka. Trasa z ponad 150 letnimi lipa poprowadzi cienistą aleją każdego wędrowca do celu.

One Response to “Szlakiem pośród plaży w Mielnie.”

  1. Alina
    10:55 on Październik 15th, 2012

    To jest prawda bo w Mielnie zawsze na wakacjach jeżdżę na rowerze lub wybieram się na przejażdżki konne :-}